Transport klasycznych aut na terenie Warszawy

przewóz klasycznych aut

Oferujemy profesjonalny transport klasycznych aut na terenie Warszawy i okolic, dbając o ich prawidłowe zabezpieczenie chroniące przed jakimikolwiek uszkodzeniami. Dostarczamy samochód w nienaruszonym stanie, do tego sprawnie i terminowo.

Samochody zabytkowe są najlepszym świadectwem rozwoju motoryzacji, a także poczucia estetyki i stylu dawnych techników. Wiele klasycznych aut zostało już dawno rozebranych na części i zezłomowanych, jednak istnienie prawdziwych pasjonatów i miłośników motoryzacji pozwala nam do dziś podziwiać minione modele samochodów.

Pomimo tego, że nawet najbardziej zadbane klasyczne auta wyglądają tak, jakby dopiero wyjechały z fabryki, wiele z nich nie nadaje się już do jazdy. Kiedy organizowane są popularne zloty i pokazy modeli samochodów z dawnych lat, konieczne jest zatem znalezienie firmy, która oferuje transport zabytkowych aut. Jeżeli jesteś zainteresowany przewozem klasycznego auta – zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu.

Transport zabytkowych samochodów na lawecie

Posiadanie auta klasycznego w swoim garażu jest w oczach wielu czymś niezwykłym i niestandardowym, a to wymaga także nietypowego podejścia do dbania o sprzęt. Aby bezpiecznie wykonać transport zabytkowych pojazdów, nie wystarczy jedynie posiadać dobry sprzęt i narzędzia. Samochody z dawnych lat często różnią się swoją budową od tych, którymi poruszamy się obecnie na co dzień, dlatego wymagają także odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. 

Nasza firma w głównej mierze zajmuje się oferowaniem pomocy drogowej w Legionowie i Warszawie, jednakże dzięki rozbudowanemu warsztatowi i nabytym umiejętnościom, możemy proponować także transport samochodów zabytkowych na lawecie.Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami, mamy wykwalifikowaną wiedzę i umiejętności, a co ważne – wielu z nas należy również do grona pasjonatów i miłośników motoryzacji. Przewóz klasycznych aut w naszym wykonaniu to gwarancja najwyższej jakości obsługi, pełnego bezpieczeństwa, fachowej pomocy i wsparcia.

Transport klasyków w województwie mazowieckim

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i nowoczesnymi narzędziami, a na podstawie zdobytej wiedzy i sprawdzonych metod – zapewniamy skuteczne zabezpieczenie zabytkowego samochodu i przetransportowanie go na dany adres. Bez względu na model, wykonujemy transport klasyków w województwie mazowieckim ze wskazanej przez właściciela miejscowości do miejsca organizowanego pokazu, zlotu czy innego celu. Każdy transport samochodów zabytkowych na lawecie to usługa realizowana z zachowaniem najwyższej dokładności, staranności i punktualności. Podczas transportu klasycznych aut zachowujemy także niezwykle ważną i pożądaną wśród właścicieli dyskrecję.

Przewóz klasycznych pojazdów

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą z zakresu przewozu zabytkowych aut serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się ze szczegółami. Zapewniamy, że podczas całego procesu transportu pojazd jest monitorowany, a kierowca przestrzega wszelkich przepisów i zachowuje ostrożność na drodze. W razie konieczności transport może być również eskortowany przez inne pojazdy.

W przypadku pytań dotyczących transportu klasycznych aut zapraszamy do kontaktu – telefonicznego lub bezpośredniego w siedzibie firmy w Warszawie.

Zadzwoń teraz