Pomoc drogowa – Targówek

pomoc-drogowa-targowek

Mieszkasz na Targówku i nie możesz rano odpalić swojego auta? A może przejeżdżasz tędy w drodze do pracy i nagła awaria unieruchomiła Twój pojazd na środku ulicy? W takich zrządzeniach losu nie jesteś odosobniony! Nasza pomoc drogowa każdego dnia odbiera telefony od mieszkańców z całej Warszawy i okolic, którzy potrzebują wsparcia np. holowania auta. Spieszymy im na pomoc, wiedząc, jak cenny jest czas i jak ważne są ich plany danego dnia. Nie pozwolimy, żeby coś je pokrzyżowało. Jeśli będzie to możliwe mobilny mechanik przystąpi do działania na miejscu zdarzenia. W przeciwnym razie przewieziemy auto do wskazanego warsztatu.

Oferujemy transport różnych aut, nie tylko osobowych, ale też dostawczych różnych marek czy modeli. Nasze lawety są przystosowane do przewożenia pojazdów zabytkowych na wystawy, do serwisu czy na sprzedaż. Mamy też szereg usług dodatkowych – zadzwoń, aby porozmawiać o szczegółach oferty.

Kompleksowe usługi – holowanie aut

Pomoc drogowa to nie tylko holowanie aut, choć bez wątpienia jest to jedna z naszych najpopularniejszych i najbardziej potrzebnych usług. W zależności od tego, co spotkało Cię na drodze, możesz zamówić:

  • dowóz paliwa,
  • awaryjne odpalanie w przypadku rozładowania akumulatora,
  • wyciąganie auta z rowu, zaspy,
  • wymianę lub naprawę opony.

Masz problem na drodze? Zadzwoń po pomoc drogową z Targówka! Obsługujemy całą dzielnicę, gwarantując szybki dojazd na miejsce zdarzenia. Możesz oczekiwać, że zapewnimy Ci kompleksową obsługę dokładnie w takim zakresie, jakiego potrzebujesz. Mamy atrakcyjne ceny i lawety mogące przewozić nawet maszyny czy auta dostawcze.

Zapraszamy do współpracy z firmą Klasyczna Laweta. Dysponujemy flotą i rozwiązaniami dedykowanymi dla kierowców z Warszawy i okolic. Na pewno możesz nam zaufać w trudnych sytuacjach, jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Przy załadunku i rozładunku auta dokładamy starań, aby nie naruszyć ich karoserii czy podzespołów, dbamy o procedury bezpieczeństwa na drodze, przestrzegamy wszystkich przepisów dotyczących prędkości czy znakowania pojazdu. Wszystko to gwarantuje poruszanie się bez przeszkód i docieranie do wskazanego miejsca bez opóźnień.

Zadzwoń teraz