Pomoc drogowa – Tarchomin

pomoc-drogowa-tarchomin

Problemy z samochodami zdarzają się każdego dnia i to zazwyczaj w najmniej spodziewanych momentach. Nigdy nie ma dobrej chwili na awarię, która unieruchamia pojazd i uniemożliwia dalszą podróż. Jednak w takich sytuacjach zawsze możesz wezwać pomoc drogową Tarchomin. Klasyczna Laweta oferuje swoje usługi w obrębie tej dzielnicy i poza nią. Dlatego, jeżeli potrzebujesz holowania auta osobowego, dostawczego czy motocykla albo pomocy doraźnej na miejscu zdarzenia – zadzwoń do nas! Swoje usługi oferujemy także w innych częściach stolicy, w tym lawetę Warszawa Białołęka czy awaryjne odpalanie samochodu na Żoliborzu.

Zawsze, jeśli jest taka możliwość, staramy się pomóc szybko i skutecznie. Niestety dostęp do wielu podzespołów samochodowych bywa bardzo utrudniony i wymaga specjalistycznych narzędzi oraz dostępu do kanału. Przewiezienie auta do wybranego warsztatu jest zatem konieczne, a z naszą pomocą także bezpieczne. Ty wskazujesz punkt, którego jesteś klientem, a my realizujemy przewóz. Jeśli nie wiesz, gdzie udać się z zepsutym autem, nasi profesjonaliści pomocy drogowej mogą zasugerować Ci miejsce w pobliżu.

Holowanie aut na warszawskim Tarchominie

Oferujemy usługę holowania aut na warszawskim Tarchominie, w tym transport pojazdów dostawczych i ciężarowych, jednośladów, maszyn samobieżnych czy samochodów zabytkowych. Nasze lawety są przystosowane do różnego rodzaju pojazdów, bez względu na ich gabaryty. Co ważne, zawsze możesz liczyć na to, że szybko dotrzemy do miejsca zdarzenia, aby udzielić pomocy, a jeśli mobilny mechanik nie da rady zdiagnozować usterki czy wymienić jej na ulicy, wówczas przetransportujemy uszkodzone auto do wskazanego warsztatu.

Oprócz holowania proponujemy też:

  • dowóz paliwa;
  • awaryjne odpalanie w przypadku rozładowania akumulatora;
  • wymianę lub naprawę opon;
  • wyciąganie auta z zaspy.

Wiesz, że nie poradzisz sobie sam w sytuacji, która zaskoczyła Cię na drodze? Nic straconego – z naszą pomocą wszystko się uda, a Ty zaoszczędzisz sobie nerwów i stresu, zminimalizujesz też opóźnienia w podróży. Zapraszamy do kontaktu poprzez numery kontaktowe podane na stronie. Zauważ, że jedna z infolinii jest dedykowana obsłudze i transporcie samochodów zabytkowych dlatego, jeśli chcesz przewieźć cenny pojazd w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach, to również służymy Ci pomocą.  

Laweta Tarchomin

Laweta Tarchomin jest specjalistycznym pojazdem holowniczym wykorzystywanym do transportu uszkodzonych, niesprawnych lub nietrzymających się na własnych kołach samochodów. Jest to solidna platforma wyposażona w mechanizmy podnoszące i mocujące, które umożliwiają bezpieczne przemieszczanie pojazdów. Korzystamy z nowoczesnych technologii wyposażonych w specjalistyczne mechanizmy, które umożliwiają bezpieczne transportowanie samochodów na terenie Tarchomina i okolic.

Podstawowym elementem naszych lawet są duże, stalowe platformy mieszczące wszelkie rozmiary i typy pojazdów. Dodatkowo wzbogacone o hydrauliczne lub elektryczne ramiona podnoszące umożliwiają łatwe załadowanie i rozładowanie aut, a mocne pasy pozwalają nam na solidne mocowanie przewożonych pojazdów. To zapobiega przemieszczaniu się samochodu podczas transportu i minimalizuje ryzyko dalszych uszkodzeń podzespołów czy karoserii. Nasz operator przed rozpoczęciem holowania upewnia się, że przewożony samochód jest stabilny.

Zadzwoń teraz