Pomoc drogowa – Tarchomin

pomoc-drogowa-tarchomin

Problemy z samochodami zdarzają się każdego dnia i to zazwyczaj w najmniej spodziewanych momentach. Nigdy nie ma dobrej chwili na awarię, która unieruchamia pojazd i uniemożliwia dalszą podróż. Jednak w takich sytuacjach zawsze możesz wezwać pomoc drogową z Tarchomina. Klasyczna Laweta oferuje swoje usługi w obrębie tej dzielnicy i poza nią. Dlatego, jeżeli potrzebujesz holowania auta osobowego, dostawczego czy motocykla albo pomocy doraźnej na miejscu zdarzenia – zadzwoń do nas!

Zawsze, jeśli jest taka możliwość staramy się pomóc szybko i skutecznie. Niestety dostęp do wielu podzespołów samochodowych bywa bardzo utrudniony i wymaga specjalistycznych narzędzi oraz dostępu do kanału. Przewiezienie auta do wybranego warsztatu jest zatem konieczne, a z naszą pomocą także bezpieczne. Ty wskazujesz punkt, którego jesteś klientem, a my realizujemy przewóz. Jeśli nie wiesz, gdzie udać się z zepsutym autem, pomoc drogowa może zasugerować Ci miejsce w pobliżu.

Holowanie aut osobowych, dostawczych, motocykli

Oferujemy usługę holowania aut osobowych, dostawczych, motocykli i maszyn samobieżnych. Nasze lawety są przystosowane do różnego rodzaju pojazdów, bez względu na ich gabaryty. Co ważne, zawsze możesz liczyć na to, że szybko dotrzemy do miejsca zdarzenia, aby udzielić pomocy zdalnej, a jeśli mobilny mechanik nie da rady zdiagnozować usterki czy wymienić jej na ulicy, wówczas przetransportujemy uszkodzone auto do wskazanego warsztatu.

Oprócz holowania proponujemy też:

  • dowóz paliwa,
  • awaryjne odpalanie w przypadku rozładowania akumulatora,
  • wymianę lub naprawę opon,
  • wyciąganie auta z zaspy.

Wiesz, że nie poradzisz sobie sam w sytuacji, która zaskoczyła Cię na drodze? Nic straconego – z naszą pomocą wszystko się uda, a Ty zaoszczędzisz sobie nerwów i stresu, zminimalizujesz też opóźnienia w podróży. Zapraszamy do kontaktu z numerami kontaktowymi podanymi na stronie. Zauważ, że jedna z infolinii jest dedykowana obsłudze samochodów zabytkowych, dlatego jeśli chcesz przewieźć cenny pojazd w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach również służymy Ci pomocą.  

Zadzwoń teraz