Pomoc drogowa – Bródno

pomoc-drogowa-brodno

Twoje auto odmówiło posłuszeństwa akurat wtedy, kiedy znajdowałeś się w dzielnicy Bródno? Pomoc drogowa w tym rejonie działa niezwykle sprawnie i kompleksowo, dlatego nie wahaj się wezwać Klasyczną Lawetę! Nasza firma specjalizuje się w usługach związanych z holowaniem auta, ale nie tylko. Możemy udzielić również doraźnej pomocy na miejscu zdarzenia, takiej jak dowóz paliwa, awaryjne odpalanie w przypadku rozładowania akumulatora, wymiana koła, wyciąganie z zaspy czy z rowu. Zapraszamy do kontaktu, jeśli potrzebujesz pomocy drogowej w Bródnie lub okolicach.

Warto zaznaczyć, że Klasyczna Laweta to nowoczesna flota pojazdów specjalistycznych, zaadaptowanych do transportowania aut osobowych, dostawczych, jednośladów czy maszyn. Możemy również przewozić szczególnie cenne, wymagające troski i uwagi pojazdy zabytkowe. Jeżeli masz potrzebę przewiezienia auta do warsztatu, na wystawę czy od sprzedawcy – skontaktuj się z nami. Działamy na terenie całej Warszawy i okolic.

Holowanie auta – różne pojazdy

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami oraz flotą specjalistycznych pojazdów, które nadają się nie tylko do holowania auta osobowego. Z powodzeniem wykorzystujemy je również do przewożenia maszyn budowlanych, rolniczych, samobieżnych urządzeń, jednośladów czy samochodów dostawczych. Można zatem skorzystać z naszego wsparcia w każdej sytuacji, gdy pojazd zostanie unieruchomiony na drodze czy parkingu.

Gwarantujemy wsparcie szybko i kompleksowo. Zadzwoń do nas, gdy:

  • zabraknie ci paliwa,
  • uszkodzisz oponę w samochodzie,
  • rozładuje ci się akumulator,
  • utkniesz w rowie lub zaspie.

Nie ma sytuacji, z którą sobie nie poradzimy, a wiele z nich mobilny mechanik rozwiąże bezpośrednio na miejscu zdarzenia. Najważniejsze jest dokładne zdiagnozowanie usterki – jej miejsca, przyczyny, powodu, dla którego powstała. Tylko wtedy uda się skutecznie usunąć ją i rozpocząć prace naprawcze. Z uwagi na to, że do niektórych części samochodowych dostęp poza warsztatem jest utrudniony, konieczne może być przetransportowanie go do warsztatu. Chętnie się tym zajmiemy! Wystarczy, że do nas zadzwonisz i podasz lokalizację, w jakiej się znajdujesz.

Zadzwoń teraz