Pomoc drogowa – Legionowo

pomoc-drogowa-wola

Niespodziewana awaria auta albo stłuczka, która uniemożliwia dalszą jazdę to zmora każdego kierowcy – co zrobić, gdy przegrzeje się silnik, albo samochód po prostu stanie na środku drogi? Nie jesteśmy w stanie przewidzieć takich sytuacji, dlatego też w takich wypadkach najlepiej jest skorzystać z usług pomocy drogowej Legionowo. Zapewniamy pełne wsparcie o każdej porze dnia i nocy, zapewniając możliwość dalszego wyruszenia w podróż. Staramy się naprawić usterkę na miejscu, aby nie musieć transportować pojazdu do warsztatu. Jednakże takie konieczności również się zdarzają. U nas zamówisz holowanie auta na Woli, Bródnie czy Białołęce, a także w Legionowie i sąsiednich miejscowościach.

Holowanie auta Legionowo

Holowanie auta Legionowo nie zawsze jest możliwe. Wpływ mają na to tak czynniki prawne, jak i rodzaj samochodu. W przypadku aut z automatyczną skrzynią biegów konieczne jest przewiezienia samochodu na lawecie, a holowanie jest całkowicie zabronione – także na autostradach. W obu sytuacjach niezbędny jest kontakt z pomocą drogową, która przewiezie auto w wyznaczone miejsce. Skontaktuj się z nami, powiedz nam, gdzie jesteś i jaki jest twój problem, a my szybko przetransportujemy Twój samochód do wybranego warsztatu. Nie masz zaufanego mechanika lub jesteś na terenie województwa mazowieckiego jedynie przejazdem? Podpowiemy Ci, gdzie i jak warto udać się na konkretną naprawę.

Laweta w Legionowie – pomoc drogowa na wyciągnięcie ręki

Laweta w Legionowie umożliwia szybkie przetransportowanie pojazdu nieprzystosowanego do jazdy, który dodatkowo mógłby zagrażać zdrowiu i życiu zarówno kierowcy, jak i innym uczestnikom ruchu drogowego. Znalazłeś się w sytuacji, w której Twoje auto odmawia posłuszeństwa? Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my zajmiemy się resztą, dowożąc je do wybranego warsztatu lub pod wskazany adres prywatny. Dysponujemy solidnymi i dostosowanymi do większości rozmiarów i modeli pojazdów lawetami. Białołęka, Bródno i Żoliborz to dzielnice Warszawy, w których także oferujemy nasze kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej!

Kiedy wezwać pomoc drogową?

Awaria auta, jak i stłuczka mogą przydarzyć się każdemu i o każdej porze dnia. W niektórych przypadkach wystarczy jedynie zmienić koło albo po spisaniu przez policję protokołu – ruszyć w dalszą drogę. Nakaz wezwania lawety może nastąpić także podczas rutynowej kontroli drogowej, jeśli policja stwierdzi nieprawidłowości, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo na drodze.

Lawetę w Legionowie będziesz musiał wezwać, jeśli:

  • nie masz tablicy rejestracyjnej;
  • masz uszkodzone światła;
  • masz obluzowane zderzaki;
  • masz niesprawny układ kierowniczy lub hamulcowy.

To sytuacje, w których poruszanie się na drogach stanowi zagrożenie nie tylko dla ciebie, ale również dla innych kierowców, dlatego policja zabiera twój dowód rejestracyjny, a ty masz obowiązek zadzwonić po pomoc drogową, która przetransportuje Twój pojazd. Pod numerem telefonu wskazanym na naszej stronie znajdziesz szybką i profesjonalną pomoc. Jako pasjonaci motoryzacji z doświadczeniem, pomożemy Ci także z zakresu doradztwa technicznego.

Zadzwoń teraz