Pomoc drogowa – Legionowo

pomoc-drogowa-wola

Niespodziewana awaria auta albo stłuczka, która uniemożliwia dalszą jazdę to zmora każdego kierowcy – co zrobić, gdy przegrzeje się silnik, albo co gorsza samochód po prostu stanie na środku drogi? Nie jesteśmy w stanie przewidzieć takich sytuacji, dlatego też w takich wypadkach najlepiej jest skorzystać z usługi pomocy drogowej – w Legionowie jest to Klasyczna Laweta, która bez problemu zabierze twoje auto w bezpieczne miejsce.

Holowanie auta nie zawsze jest możliwe. Wpływ mają na to tak czynniki prawne, jak i rodzaj samochodu. W przypadków aut z automatyczną skrzynią biegów konieczne jest przewiezienia samochodu na lawecie, a holowanie jest całkowicie zabronione także na autostradach. W obu sytuacjach niezbędny jest kontakt z pomocą drogową, która przewiezie auto w wyznaczone miejsce. Skontaktuj się z nami, powiedz nam gdzie jesteś i jaki jest twój problem, a my szybko przetransportujemy ciebie i twój samochód do wybranego warsztatu.

Kiedy wezwać pomoc drogową?

Awaria auta, jak i stłuczka mogą przydarzyć się każdemu i o każdej porze dnia. W niektórych przypadkach wystarczy jedynie zmienić koło, albo po spisaniu przez policję protokołu – ruszyć w dalszą drogę. Ale nakaz wezwania lawety może nastąpić także podczas rutynowej kontroli drogowej, jeśli policja stwierdzi nieprawidłowości, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo na drodze.

Lawetę w Legionowie będziesz musiał wezwać jeśli:

  • nie masz tablicy rejestracyjnej;
  • masz uszkodzone światła;
  • masz obluzowane zderzaki;
  • masz niesprawny układ kierowniczy lub hamulcowy.

To sytuacje, w których poruszanie się na drogach stanowi zagrożenie nie tylko dla ciebie, ale również dla innych kierowców, dlatego policja zabiera twój dowód rejestracyjny, a ty masz obowiązek zadzwonić po pomoc drogową, która przetransportuje twój pojazd.

Laweta w Legionowie – pomoc drogowa zawsze wtedy gdy jej potrzebujesz

Klasyczna Laweta w Legionowie to pomoc drogowa dzięki której nie musisz martwić się o przetransportowanie swojego samochodu – wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my zajmiemy się resztą dowożąc twoje auto do wybranego warsztatu.

Zadzwoń teraz