Pomoc drogowa – Żoliborz

holowanie auta warszawa żoliborz

Oferujemy pomoc drogową Żoliborz, zapewniając sprawną pomoc mobilnych mechaników. Samochód może odmówić współpracy praktycznie wszędzie – na parkingu przed domem, pod sklepem, w miejscu pracy, a nawet na środku ruchliwego skrzyżowania. Czasami problem jest na tyle błahy, że holowanie auta okazuje się zbyteczne, innym razem niezbędna okazuje się laweta. Tarchomin, Bródno, Bemowo i Śródmieście to dzielnice, na których także oferujemy nasza pomoc. Niezależnie od tego, z jakim problemem przyszło Ci się zmierzyć, to nasi profesjonaliści pozostają do Twojej dyspozycji.

Klasyczna Laweta to marka znana w Warszawie z fachowej pomocy i krótkiego czasu reakcji. Tym razem naszą ofertę w sposób szczególny kierujemy do kierowców z dzielnicy Żoliborz. Zapewniamy bezpieczne holowanie auta do wskazanego warsztatu samochodowego lub garażu klienta – niezmiennie na holowanie samochodów zabytkowych udzielamy rabatu. Laweta to nie jedyna usługa, z jakiej możesz skorzystać, dzwoniąc pod numer 503 401 501.

Holowanie Warszawa Żoliborz

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem o doskonałych parametrach. To pozwala nam realizować szereg usług z zakresu holowania pojazdów na warszawskim Żoliborzu. Nasza laweta jest przystosowana do transportowania aut różnego przeznaczenia i gabarytów:

  • samochodów osobowych;
  • pojazdów dostawczych;
  • maszyn i urządzeń różnego przeznaczenia;
  • jednośladów;
  • pojazdów zabytkowych.

Transport pojazdów zabytkowych realizujemy zarówno w ramach pomocy doraźnej (auto laweta), jak i planowanych przewozów na zloty, spotkania fanów itp. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w rozmaitych okolicznościach i sytuacjach, dlatego zawsze masz pewność, że wsparcie jest blisko i nie zostaniesz pozostawiony samemu sobie. To duży plus wiedzieć, że można liczyć na fachowców, którzy wykonają niezbędną pracę i zaoferują usługi serwisowe, transportowe oraz inne. Specjalizujemy się także w specyficznym przewozie aut zabytkowych, co zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji.

Do współpracy zachęcamy kierowców z terenu dzielnicy Żoliborz, jednakże swoje usługi oferujemy także na warszawskim Bródnie. Pomoc drogowa ma na celu zapewnienie poczucia bezpieczeństwa wszystkim zainteresowanym. Wspieramy klientów indywidualnych i biznesowych. Pomagamy w określeniu przyczyny awarii i w miarę możliwości naprawiamy unieruchomiony pojazd na miejscu zdarzenia. Dostarczamy paliwo, pomagamy rozwiązać problem z przebitą oponą lub skrzywioną felgą – dokładamy wszelkich starań, aby niespodziewane sytuacje nie przeszkodziły Ci w dotarciu do celu!

Laweta Warszawa Żoliborz

W głównej mierze oferujemy usługę lawetą na warszawskim Żoliborzu, którą oferujemy w przypadku aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, zabytkowych i wielu innych. Jednakże dysponując wiedzą i możliwościami do mechaniki mobilnej, staramy się, aby większość mniejszych awarii usunąć na miejscu zdarzenia, tym samym umożliwiając Ci kontynuację podróży. Jako profesjonalna Pomoc Drogowa na terenie dzielnicy Żoliborz zapewniamy:

  • holowanie aut;
  • wyciąganie pojazdów z zasp i rowów;
  • wymianę opon;
  • usługi mobilnego mechanika, w tym wymianę i łatanie opon;
  • dowóz paliwa.

W praktyce holowanie auta traktujemy jako ostateczność. Nasi mechanicy dokładają wszelkich starań, aby rozpoznać przyczynę i rodzaj awarii w miejscu unieruchomienia pojazdu i rozwiązać problem bez lawety. Dzięki temu nasi Klienci mogą szybko wrócić do swoich zadań i obowiązków. Zapraszamy!

Zadzwoń teraz