Pomoc drogowa – Białołęka

Pomoc drogowa Białołęka to szereg usług pozwalających na sprawne i bezproblemowo naprawienie auta, wydostanie go z zaspy lub rowu czy uzupełnienie paliwa w trakcie drogi. Samochód stanął i nie chce ruszyć z miejsca? Problem z przebitą oponą? A może zabrakło Ci paliwa? Przykra niespodzianka może Cię spotkać w każdym miejscu i o dowolnej porze – na przydomowym parkingu, pod supermarketem, w miejscu pracy czy na ruchliwej ulicy. W takiej sytuacji nie trać czasu ani zimnej krwi – zadzwoń po Klasyczną Lawetę. Jako profesjonalna pomoc drogowa działająca na terenie dzielnicy Białołęka oferujemy wszystkim kierowcom fachowe wsparcie w zakresie naprawy i holowania pojazdów, proponując wymianę akumulatora czy opon. Naszą ofertę uzupełniają usługi transportowe, które kierujemy do właścicieli zabytkowych pojazdów. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne i firmy z województwa mazowieckiego!

Holowanie auta Białołęka

pomoc drogowa warszawa białołęka

Pomoc drogowa na ogół kojarzy się z lawetą i holowaniem pojazdu Białołęka do wskazanego warsztatu samochodowego. Rzeczywiście to jedne z głównych usług, które świadczymy, jednakże na tym nasza oferta się nie kończy! Korzystając z naszego wsparcia, możesz liczyć również na transport samochodów zabytkowych, awaryjne odpalanie auta, wyciągnięcie samochodu z rowu czy zaspy, jak i mobilne wsparcie mechanika w środku drogi do pracy czy domu.

Klasyczna Laweta to profesjonalna pomoc drogowa – marka, której priorytetem jest umożliwienie kierowcy unieruchomionego pojazdu wyruszenie w dalszą podróż w najkrótszym możliwym czasie. Ten cel realizujemy przy pomocy wachlarza usług, który obejmuje m.in.:

  • holowanie aut;
  • wyciąganie pojazdów z zasp i rowów;
  • wymianę opon;
  • usługi mobilnego mechanika;
  • dowóz paliwa.

Zespół mobilnych mechaników Klasycznej Lawety dysponuje nowoczesnym sprzętem i narzędziami, dzięki którym gros awarii mechanicznych jesteśmy w stanie zdiagnozować i usunąć w miejscu unieruchomienia pojazdu. W ten sposób oszczędzamy czas, pieniądze i nerwy Klientów, którzy uzyskują pomoc od razu, a nie dopiero po znalezieniu warsztatu samochodowego.

Laweta Białołęka

Dysponujemy nowoczesnymi lawetami Białołękao bardzo dobrych parametrach, co pozwala nam na holowanie pojazdów niezależnie od ich przeznaczenia i gabarytów. Usługa lawetą jest specjalistyczną usługą holowania, która polega na przewożeniu uszkodzonych, niesprawnych lub nietrzymających się na własnych kołach samochodów, maszyn i jednośladów.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w razie wystąpienia problemu. Bez względu na rodzaj awarii, kolizję lub inne przeszkody, laweta umożliwia bezpieczne przemieszczenie pojazdu na wyznaczone miejsce. Zapewniamy kompleksową pomoc drogową na Bemowie, Białołęce, Targówku, Żoliborzu i pozostałych dzielnicach Warszawy.

Nasze lawety z powodzeniem obsłużą:

  • dowolny samochód osobowy;
  • samochód dostawczy;
  • samobieżne maszyny i urządzenia;
  • jednoślady (motory i skutery);
  • pojazdy zabytkowe.

Do współpracy zapraszamy kierowców z terenu dzielnicy Białołęka oraz zarówno wszystkich mieszkańców Warszawy, jak i kierowców będących tutaj tylko przejazdem. Oferujemy profesjonalne wsparcie klienta prywatnego i biznesowego. Pomagamy w określeniu przyczyny awarii i – jeśli jest to tylko możliwe – wykonujemy naprawę na miejscu. Nasz Zespół to wykwalifikowani mechanicy i pracownicy pomocy drogowej, którzy dołożą wszelkich starań do tego, abyś jak najszybciej mógł wyruszyć w dalszą drogę!

Zadzwoń teraz