Pomoc Drogowa – Białołęka

Samochód stanął i nie chce ruszyć z miejsca? Problem z przebitą oponą? A może zabrakło Ci paliwa? Przykra niespodzianka może Cię spotkać w każdym miejscu i o dowolnej porze – na przydomowym parkingu, pod supermarketem, w miejscu pracy czy na ruchliwej ulicy. W takiej sytuacji nie trać czasu, ani zimnej krwi – Zadzwoń po Klasyczną Lawetę. Jako Pomoc Drogowa działająca na terenie dzielnicy Białołęka oferujemy kierowcom profesjonalne wsparcie w zakresie naprawy i holowania pojazdów. Naszą ofertę uzupełniają usługi transportowe, które kierujemy do właścicieli zabytkowych pojazdów.

Klasyczna Laweta – Więcej niż Holowanie Auta

pomoc drogowa warszawa białołęka

Pomoc Drogowa na ogół kojarzy się nam z lawetą i holowaniem pojazdu do wskazanego warsztatu samochodowego, i rzeczywiście laweta i holowanie auta to jedne z usług, które świadczymy na rzecz kierowców z dzielnicy Białołęka. Ale na tym nasza oferta się nie kończy.

Klasyczna Laweta to profesjonalna Pomoc Drogowa – marka, której priorytetem jest umożliwienie kierowcy unieruchomionego pojazdu wyruszenie w dalszą podróż w najkrótszym możliwym czasie. Ten cel realizujemy przy pomocy szerokiego wachlarza usług, który obejmuje m.in.:

  • holowanie auta,
  • wyciąganie pojazdów z zasp i rowów,
  • wymianę opon,
  • obsługę mobilnego mechanika,
  • dowóz paliwa.

Zespół mobilnych mechaników Klasycznej Lawety dysponuje nowoczesnym sprzętem i narzędziami, dzięki którym gros awarii mechanicznych jesteśmy w stanie zdiagnozować i usunąć w miejscu unieruchomienia pojazdu. W ten sposób oszczędzamy czas, pieniądze i nerwy Klientów, którzy uzyskują pomoc od razu, a nie dopiero po znalezieniu warsztatu samochodowego.

Laweta na Białołęce

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem o bardzo dobrych parametrach, co pozwala nam na holowanie pojazdów niezależnie od ich przeznaczenia i gabarytów. Nasza laweta z powodzeniem obsłuży:

  • dowolny samochód osobowy,
  • samochód dostawczy,
  • samobieżne maszyny i urządzenia,
  • jednoślady (motory i skutery),
  • pojazdy zabytkowe.

Do współpracy zapraszamy kierowców z terenu dzielnicy Białołęka – mieszkańców Warszawy oraz kierowców będących tutaj tylko przejazdem. Oferujemy profesjonalne wsparcie klienta prywatnego i biznesowego. Pomagamy w określeniu przyczyny awarii i – jeśli jest to tylko możliwe – wykonujemy naprawę na miejscu. Nasz Zespół to wykwalifikowani mechanicy i pracownicy pomocy drogowej, którzy dołożą wszelkich starań, abyś jak najszybciej mógł wyruszyć w dalszą drogę!

Zadzwoń teraz